DEMOKRATİK SOL PARTİ'DEN ZİYARET

Demokratik Sol Parti Kocaeli İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Kent Konseyi Yönetimini ziyaret etti. Bir dizi ziyaret programı kapsamında ilimizdeki çeşitli kurum ve kuruluşları ziyaret eden Başkan Dedeoğlu ve yönetimi tarafından gerçekleştirilen ziyaret, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’ün ev sahipliğinde Kocaeli Kent Konseyi İdari Hizmet Binası’nda gerçekleşti. Ziyarette Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerinden İzmit Genç İş Adamları Derneği Başkanı Yusuf Erenkaya, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay ve Gençlik Meclisi Başkanı Semih Furkan Koç da hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Başkan Dedeoğlu, DSP İl Başkanlığı yönetimi olarak yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundular. Kocaeli’ne çok değer verdiklerini, Kocaeli’nin daha iyi olabilmesi için yapılacak tüm çalışmalara destek olmaya devam edeceklerini söyleyen Dedeoğlu, kentin sorunları üzerinde durdu. Yapılması gereken çalışmalar konusunda ortak istişareler yapılması gerektiğine dikkat çeken Dedeoğlu, geniş bir alanı olan kent konseyine bu anlamda çok büyük sorumluluk düştüğünü ifade etti.

Kocaeli Kent Konseyi çalışmalarını yakından takip ettiklerini söyleyen Dedeoğlu, kent için, Kocaeli’nde yaşayanların mutlu ve huzurlu olması için atılacak tüm adımlarda görev almaktan onur duyacaklarını vurguladı. Konuşmasının sonunda ziyarete katılan yönetim kurulu üyelerini tanıtan Dedeoğlu, ziyaret taleplerini kabul eden Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’e teşekkür etti.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Dedeoğlu ve yönetimine teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Kocaeli’nin daha da gelişmesi, kentteki problemlerin üstesinden gelinebilmesi için istişare ve karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunmak gerekliliğine dikkat çekti. Kocaeli Kent Konseyi olarak, kenti ilgilendiren tüm fikirlere açık olduklarını dile getiren Başkan Uyar, kent konseylerinin yönetişim anlayışının benimsenmesinde çok önemli bir misyona sahip olduğunu hatırlattı. Kenti ilgilendiren her şeyin siyasi partilerin de çalışma alanına girdiğini söyleyen Uyar, herkesin belli başlı kalıplardan sıyrılarak, kent için fikir üretmesi gerektiğini ifade etti.

Başkan Uyar, bu vesile ile 2019 yılının son aylarında gerçekleştirdikleri genel kurulun ardından yeni yönetimleriyle çalışmalarını sürdüren Demokratik Sol Parti Kocaeli İl Başkanlığına çalışmalarında başarılar diledi. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Diğer Haberler

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

Sık Sorulan Sorular

sss