ENGELLİ MECLİSİ BAŞKANIMIZ UFUK KOÇAK GÜVEN TAZELEDİ

Kocaeli Kent Konseyi Engelli Meclisi’nin Genel Kurul Toplantısı bugün gerçekleştirildi. Pandemi nedeniyle sadece Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri ve Engelli Meclisi’nin Genel Kurul Üyelerinin katılımları ile yapılan Genel Kurul Toplantısı’nda mevcut başkan Ufuk Koçak güven tazeleyerek yeniden Başkan seçildi.

Toplantıya Başkan Ali Korkmaz, Genel Sekreter Sedat Köse, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Engelli ve Yaşlı Birimi Şube Müdürü İlhan Toğrul, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Sezer Ceyhan, Kocaeli Kent Konseyi yürütme Kurulu Üyelerinden Kocaeli Ziraat Odası Başkanı Yusuf Karaaslan, Kocaeli Çölyak ve PKU Yaşam Derneği Başkanı Nesrin Atar, Kocaeli Kent Konseyi Genel Kurul Üyesi Engelli Dernekleri katıldı.

Divan Başkanlığını Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Ali Korkmaz, divan üyeliklerini ise Engelli Meclisi Genel Kurul Üyelerinden Nesrin Atar, İsmet Arguç ve Ayşe Ünsal’ın yaptığı Toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Başkan Korkmaz’ın açılış konuşmasında kentin bireyi olduklarını ve kenti herkes için daha yaşanabilir bir hale getirmek için gönüllü olduklarını ifade etti. Geçmiş dönemlerde engelli meclisine hizmet veren herkese teşekkürlerini sunan Başkan Korkmaz, yeni dönemde de güzel ve başarılı çalışmaların yapılması için her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti ve yeni seçilecek yönetime başarılar diledi.

Daha sonra söz alan Aile Ve Sosyal Hizmetler Şube Müdürü İlhan Toğrul, kendisinin de yer aldığı yeni seçilecek yönetimin Kocaeli için hayırlı olmasını temenni ederek, İl Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalardan bahsetti.

Toğrul’un ardından söz alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürü Sezer Ceyhan, Engelli Meclisinin yeni döneminde gerek Valilik gerekse Büyükşehir’in desteği ile güzel ve faydalı projelere imza atma arzusunda olduklarını aktardı.

            Konuşmaların ardından Ufuk Koçak oy birliği ile Engelli Meclisi Başkanı seçildi. Konuşmasına “Her mücadele engellerle doludur, zafer o engelleri aşandır” sloganıyla başlayan Başkan Koçak, genel kurul üyelerine teşekkürlerini sundu. Yeni dönemde bir çok proje ve etkinlik ile gündeme gelmek istediklerini belirten Koçak, Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile Kocaeli’ni engelsiz bir şehir yapmayı hedefledikleri söyledi.

Engelli dernek temsilcilerinin dilek ve temennilerinin ardından genel kurul toplantısı sona erdi. Engelli Meclisinin yeni yönetimi ise şu şekilde:

Diğer Haberler

10. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 3. KEZ TOPLANDI

10. DÖNEM YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 3. KEZ TOPLANDI

KADIN MECLİSİ ÜYELERİ I. YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA BULUŞTU

KADIN MECLİSİ ÜYELERİ I. YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA BULUŞTU

GENÇLİK MECLİSİY YÖNETİMİ I. YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

GENÇLİK MECLİSİY YÖNETİMİ I. YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

ENGELLERİ AŞIP, UNUTULMAZ ANLAR YAŞADILAR

ENGELLERİ AŞIP, UNUTULMAZ ANLAR YAŞADILAR

KADIN MECLİSİMİZDE BAŞKAN RUMEYSA ŞEN OLDU

KADIN MECLİSİMİZDE BAŞKAN RUMEYSA ŞEN OLDU

GENÇLİK MECLİSİNDE BAHADIR ALİGÜL DÖNEMİ

GENÇLİK MECLİSİNDE BAHADIR ALİGÜL DÖNEMİ

Sık Sorulan Sorular

sss