Gültekin Görüm

Gültekin Görüm

2016-2019 Yılları Arası Geçmiş Dönemler

1959 yılında Ağrı’da doğdu. 1977 yılında İzmit Belediyesi Elektrik İşleri Müdürlüğü’nde göreve başladı. (Belediye ile iller banka arasında elektrik şebekelerinin kesin hesap işlemlerini yürüttü.)

1982 yılında Elektrik İşletmelerinin belediyelerden alınarak T.E.K’e (Türkiye Elektrik Kurumu) devredilmesiyle geçiş yaptı. Kartepe ilçesinde 15 yıl süreyle Elektrik İşletmesi Sorumluluğu görevini yürüttü. 2002-2004 yılları arasında K.E.D.A.Ş (Körfez Elektrik Dağıtım A.Ş) Genel Müdür Danışmanlığı yaptı. 2004 yılında K.B.B Belde A.Ş Genel Müdürü olarak göreve başladı. Yönetim Kurulu Üyeliği ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yaptı.

K.B.B Kağıtspor Kulübü Başkanlığı ve üyeliği yaptığından sonra halen Kartepe spor klübü başkanlığı yapmaktadır..2005 yılında YERELSEN(Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası) Kurulu Üyeliği yaptı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı-İŞKUR Genel Müdürlüğü tarafından “İSTİHDAM’A KATKI” ödülü aldı. 2012 yılı içerisinde İçişleri bakanlığı tarafından "STRATEJİK YEREL YÖNETİM" ödülü aldı. 2007 yılında kendi isteği ile Belde A.Ş Genel Müdürlüğünden ayrıldı. 2011 yılında Başkan Danışmanı olarak göreve başladı. Evli ve iki çocuk babası olan Görüm, 2012 yılında Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreterliği görevine getirildi.2012 yılıda

KATILDIĞI KURSLAR VE TAMAMLANMIŞ PROJELER:

- İSO 9000 İç Denetim Eğitimi

-Zaman Yönetimi

-İstatistiksel Üretim Yönetimi

-TEDAŞ Soma Muhtekir Elle Enerji ile ilgili mesleki kurslar

-TEDAŞ İzmir 0.6 Enerji kursları

-Belde A.Ş Sevgi Mağazaları

-Belde A.Ş Barınma Evi

- Belde A.Ş Pakistan ve AZAD SAMHU KEŞMİR Üniversitesinin yapımı.

Sık Sorulan Sorular

sss