Etkinlikler

KOCAELİ 1. ERKEN ÇOCUKLUK EĞİTİMİ ZİRVESİ

  • İzmit - KOCAELİ

Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi öncülüğünde Kocaeli İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Uluslararası Eğitim Dernekleri Federasyonu, Erken Çocukluk Egitimcileri Derneği ve Kocaeli Otistik Çocuklar Derneği (KOÇDER) iş birliği ile yapılacak olan Erken Çocukluk Eğitimcileri zirvesinde çok değerli katılımcılar ile buluşuyoruz..Açılış programına tüm meslektaşlarımızı ve paydaşlarımızı bekliyoruz.

Devamı

AFETTE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZI ANMA PROGRAMI (KADINLARA ÖZEL)

  • FEVZİYE CAMİİ /14:00- 16:00

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin desteği, Kadın Meclisimizin ortaklığında, kentimizdeki çeşitli kadın odaklı sivil toplum kuruluşlarının birlikteliğinde 8 Mart 2023 Çarşamba Günü 14:00'da İzmit Fevziye Camii'nde, depremde hayatını kaybetmiş vatandaşlarımız için okutulacak Kuran Tilaveti ve Dua Programına katılımınızı bekler sağlıklı günler dileriz.

Devamı

KOCAELİ'Lİ KADINLAR DEPREM İÇİN EL ELE

  • KOCAELİ KONGRE MERKEZİ SAAT:1900 14 MART SALI (BU AKŞAM)

14 Mart Salı akşamı (Bu Akşam) saat 19:00’da Uluslararası Kocaeli Kongre Merkezi’nde başlayacak olan yardım kampanyamıza hassasiyetleri ve duyarlılığı olan herkesi bekliyoruz.

Devamı

KENT BAYRAMLAŞMASINA BEKLİYORUZ

  • KOCAELİ KONGRE MERKEZİ SAAT 14:30 CUMA

Her bayram olduğu gibi yine, birlik ve beraberlik içinde coşkuyla kutlayacağımız, 36. Kent Bayramlaşması Programımızda buluşmak ümidiyle…

Devamı