KOCAELİ KENT KONSEYİ 32. KENT BAYRAMLAŞMASI İÇİN DAVET TURUNDA

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Genel Sekreteri Gültekin Görüm, ilimizdeki siyasi parti il başkanlıkları ve yerel basın kuruluşlarının ardından çeşitli oda, sendika ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek, 32. Kent Bayramlaşmasına davet etti.

“Her Kesimden İnsanın Bir Araya Getirilmesi Büyük Başarı”

Öncelikle Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu’nu ziyaret eden Başkan Uyar ve Genel Sekreter Görüm’e, Yönetim Kurulu Üyelerinden Nesrin Atar, Işıl Bozca, Umut Ongül, Mustafa Akdoğan ve Yusuf Erenkaya eşlik etti.

Ziyarette konuşan Başkan Uyar, 32. Kent Bayramlaşması için kentin tüm dinamiklerine ulaşmaya çalıştıklarını söyleyerek, Türkiye’ye örnek bir organizasyon olan Kent Bayramlaşmalarında bir ve birlik olmayı başarabildiklerini ifade etti. Bu konuda hassasiyet gösteren ve katılım sağlayarak bu fotoğrafın parçası olan herkese teşekkür eden Başkan Uyar, Kocaeli Emlakçılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası yönetimini de programda görmekten mutluluk duyacaklarını söyledi.

Ziyaretlerinden dolayı Kent Konseyi Yönetimine teşekkür eden Başkan Hacıoğlu, Kocaeli Kent Konseyi’nin kent bayramlaşmalarındaki katkısına değinerek, böylesi büyük bir organizasyonda, her görüşten her kesimden dinamiğin ve Kocaeli halkının bir araya getirilmesinin büyük bir başarı olduğuna dikkat çekti. Böylesi güzel bir karede yer almaktan mutluluk duyacaklarını söyleyen Başkan Hacıoğlu, yönetimlerini bayramlaşma ile ilgili bilgilendireceklerini söyledi.

Memur-Sen Kocaeli Şube Başkanı Şahin Yaşlık Ziyaret Edildi

Daha sonra Memur-Sen Kocaeli İl Temsilcisi, Eğitim Bir-Sen Kocaeli Şube Başkanı ve aynı zamanda Kocaeli gönüllü Kültür Teşekkülleri Dönem Başkanı olan Şahin Yaşlık’ı ziyaret eden Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi, Başkan Yaşlık’a 32. Kent Bayramlaşması davetiyesini takdim ederek, programa davet ettiler. Genel Sekreter Gültekin Görüm, Yaşlık ve yönetimini kent bayramlaşmasında görmekten mutluluk duyacaklarını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sendika Başkanı Yaşlık, davetleri için Kocaeli Kent Konseyi’ne teşekkür etti. 

“Tüm Üye ve Sporcularımızı Bilgilendireceğiz”

Memur-Sen’in ardından Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın ile görüşen Kocaeli Kent Konseyi Heyeti, Aydın’a 32. Kent Bayramlaşması davetiyesini ileterek, programa davet ettiler. Bünyelerindeki tüm üyelerini ve sporcuları bilgilendireceklerini söyleyen Aydın, ziyaretleri için Kent Konseyi’ne teşekkür etti.

Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Başkanı Vedat Doğusel ile Görüştüler

Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel’i Kocaeli Kent Konseyi İdari Hizmet Binası’nda karşılayan Başkan Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm, Doğusel ve oda yönetimini bayramlaşmada görmekten mutluluk duyacaklarını söylediler. Başkan Doğusel, nazik davetleri için Başkan Uyar ve Genel Sekreter Görüm’e teşekkür etti.

Müsiad Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin ve Yönetimi’ne 32. Kent Bayramlaşması Davetiyesi Takdim Edildi

Ziyaretler kapsamında MÜSİAD Kocaeli İl Başkanı Kadir Şahin’i Müsiad binasında ziyaret eden Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi, Şahin’i 32. Kent Bayramlaşması programı konusunda bilgilendirerek, tüm üyeleri bayramlaşmaya davet ettiklerini söylediler. Müsiad Başkanı Şahin, teşekkür ederek, programa katılım sağlayacaklarını söyledi.

KYÖD Temsilcileri Bayramlaşmaya Davet Edildi

Daha sonra Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği yetkililerini ziyarete giden Kocaelim Kent Konseyi Heyeti, Başkan Yardımncısı Vural Atılgan ve Yönetim Kurulu Üyesi Yrd. Doç. Dr. İlbeyi Kılavuz ile görüşerek, Kyöd Yönetimini 32. Kent Bayramlaşmasına davet etti. Ziyarette konuşan Başkan Yardımcısı Atılgan, nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, üyelerini bayramlaşma konusunda bilgilendireceklerini söyledi.

Uyar: “Eğitime Verdiğiniz Destek ve Gösterdiğiniz Çabalar Çok Önemli”

İlimizin önemli sivil toplum kuruluşlarından ÇYDD temsilcileri ile görüşen Kocaeli Kent Konseyi Heyetini, Başkan Meral Dönmez, Başkan Yardımcısı Birsen Talu ve Sayman Nurgül Çetinkaya karşıladı. Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, eğitime verdikleri destek ve çabalarından dolayı dernek yönetimini takdir ettiğini söyleyerek, böylesi güzel işlere imza atan sivil toplum kuruluşlarımızın kent bayramlaşmasına renk katacaklarına dikkat çekti. Başkan Meral Dönmez kent konseyine teşekkür ederek, kent bayramlaşmalarını önemsediklerini ve katılmaya çalışacaklarını ifade etti.

Diğer Haberler

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

Sık Sorulan Sorular

sss