KOCAELİ KENT KONSEYİ DAVET TURLARINA BAŞLADI

Kocaeli Valiliği, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Kocaeli Kent Konseyi birlikteliğinde 4 Haziran 2019 Salı Günü 14:00’da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi arkasında bulunan Antikkapı ’da 31.si gerçekleştirilecek Geleneksel Kent Bayramlaşması için Kocaeli Kent Konseyi yönetimi davet turlarına başladı.

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden Prof. Dr. Soner Şahin, Kahraman Bulut, Işıl Bozca, Yusuf Erenkaya, Selçuk Çakır, Halil Atay, Nesrin Atar, Büyük Birlik Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli İl Başkanlıklarını ziyaret ederek 31. Kent Bayramlaşmasına davet etti.  

“KENT BAYRAMLAŞMALARI ADETA KOCAELİ’NİN SEMBOLÜ”

Alınan randevular neticesinde öncelikle Büyük Birlik Partisi Kocaeli İl Başkanlığını ziyaret eden Kocaeli Kent Konseyi Yönetim, İl Başkanı Remzi Kaya’ya davetiye takdim ederek, 31. Kent Bayramlaşmasına davet etti.

Ziyarette konuşan Genel Sekreter Gültekin Görüm; "Türkiye'ye örnek birlik ve beraberlik göstergesi olan Kent Bayramlaşmamızın 31.’sini düzenliyoruz. Kocaeli'nde hepimiz biriz, farklılıklarımızın bizi ayrıştırmayıp zenginleştirmesi ve kenetleyip birleştirmesi dileği ile büyük Birlik Partisi İl Yönetimini 31. Kent Bayramlaşmasında görmek bizleri mutlu edecektir” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Remzi Kaya, Kent Konseyi yetkililerine teşekkür etti. Kent Bayramlaşmalarının adeta Kocaeli’nin sembolü haline geldiğini ifade eden Başkan Kaya, Kent Bayramlaşmalarının ideolojilerin bir kenara bırakılarak, tüm siyasilerin ve halkın kenetlendiği başarılı bir organizasyon olduğunu söyledi.

“BAYRAMLARIN BİRLEŞTİRİCİ VE BÜTÜNLEŞTİRİCİ ETKİSİ VAR"

Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret eden Kocaeli Kent Konseyi Yönetimini İl Başkanı Aydın Ünlü makamında ağırladı. Uzun yıllardır başarılı bir şekilde düzenlenen Kent Bayramlaşmalarına, Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman destek verdiklerini ve katılım sağladıklarını söyleyen Başkan Ünlü, İl Yönetimi olarak 31. Kent Bayramlaşmasına da katılacaklarını belirtti. Dini bayramların birleştirici, bütünleştirici etkisinin Kent Bayramlaşmalarında net bir şekilde hissedildiğini söyleyen Başkan Ünlü, toplumun huzuru için herkesin hassasiyet göstermesi gerekliliğini vurguladı.

Diğer Haberler

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

Sık Sorulan Sorular

sss