KOCAELİ KENT KONSEYİ VETERİNER HEKİMLERİ UNUTMADI

Kocaeli Kent Konseyi Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Dünya Veteriner Hekimler Günü münasebetiyle bir program düzenleyerek Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İlçe Belediyelerde görev yapan veteriner hekimler ile bir araya geldi.

Kocaeli Kent Konseyi İdari Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleşen programa, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü I. Bölge Kocaeli Şube Müdürü İlyas Çiçek, Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubu Başkanı Selma Platin Pek, Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, Kocaeli Çölyak ve PKU Yaşam Derneği Başkanı Nesrin Atar, veteriner hekimler ve davetliler katıldı.

Programın açılış konuşmasını Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubu adına Karamürsel’de görev yapan Veteriner Hekim Mustafa Demir yaptı. Veteriner Hekimliğin çok farklı zorlukları olduğuna dikkat çeken Demir, mesleklerini çok güç ve zor şartlarda yaptıklarını söyledi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da kendilerini hatırlayan Kocaeli Kent Konseyi Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubuna teşekkür ederek, tüm veteriner hekimlerin gününü kutladı, görevlerinde başarılar diledi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Veteriner Hizmetleri Şube Müdürlüğünü temsilen konuşan Veteriner Hekim Burçin Öztop, tüm meslektaşlarının veteriner hekimler gününü kutlayarak, kendilerini hatırlayan Kocaeli Kent Konseyi Doğa ve Hayvan Hakları Çalışma Grubuna teşekkür etti.

Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Veteriner Hekimler Gününü ve Ramazan Ayını kutlayarak özverili çalışmalarından dolayı veteriner hekimlere teşekkür ederek başarılarının devamını diledi. Her yıl geleneksel hale getirdikleri programla ilgili veteriner hekimlerin görüş ve önerilerine açık olduklarını belirten Görüm, bir dahaki programın daha coşkulu, daha geniş kapsamlı gerçekleşmesi için, veteriner hekimlerin fikirlerini önemsediklerini söyledi.

Daha sonra konuşan Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü I. Bölge Kocaeli Şube Müdürü İlyas Çiçek, Veteriner Hekimler gününü kutlayarak, meslek yaşamlarında başarılar diledi. Orman Mühendisleri Odası ile başarılı projelere imza attıklarını söyleyen Çiçek, sivil toplum kuruluşlarının, derneklerin gücü ile çok sayıda orman mühendisinin istihdam edileceği haberini verdi. Veteriner Hekimlerin de istihdamları noktası sıkıntıyla karşılaşmamalarını temenni eden Çiçek, kendilerini davet ettikleri için Kocaeli Kent Konseyi’ne teşekkür etti.

Konuşmaların ardından günün anısına veteriner hekimlere beyaz önlük ve Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi Üyesi Seyfettin Karamızrak’ın imzalı kitabı hediye edildi. Hediyeleri alan veteriner hekimler Kocaeli Kent Konseyi Doğa ve Hayvan Haklarını Çalışma Grubu ekibine kendilerini her daim hatırladıkları için teşekkür ettiler. 

 

Diğer Haberler

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

Sık Sorulan Sorular

sss