KOCAELİ TRABZONLULAR DERNEĞİ' NDEN ZİYARET

Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm, geçtiğimiz aylarda gerçekleştirilen Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin 16. Olağan Genel Kurulunda yapılan seçimle göreve gelen Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Fuat Ayar ve dernek yönetimini makamlarında ağırladılar. Kocaeli Kent Konseyi İdari Hizmet Binası’nda gerçekleşen ziyarete Başkan Fuat Ayar’a, Başkan Yardımcısı Turgay Bulut, Genel Sekreter Kerem Çolak ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Nizam Şen ve Ahmet Olgun eşlik etti.

“Önemli ve güçlü Bir Dernek”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Dr. Fuat Ayar ve yönetimini tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Kocaeli’nin sivil toplum kuruluşları bakımından zengin bir il olduğuna dikkat çeken Uyar, özellikle Karadenizli nüfusunun fazla olduğu Kocaeli’nde, Trabzonlular Derneğinin önemli ve güçlü derneklerin başında geldiğini vurguladı ve yeni yönetimin Kocaeli’ye ve Türkiye’ye hayırlı olmasını temenni etti. Kocaeli Kent Konseyi olarak her zaman sivil toplum kuruluşları ile birlikte hareket ettiklerine değinen Başkan Uyar, Kocaeli Trabzonlular Derneği tarafından gerçekleştirilecek her türlü sosyal sorumluluk projesine destek vermek ve katkı sağlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.

“Kocaeli Adeta Kültür Mozaiği”

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Dr. Fuat Ayar ve dernek yönetimine teşekkür eden Genel Sekreter Gültekin Görüm, yeni görev ve çalışmalar için başarılar diledi. Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin Kocaeli’nde başarılı çalışmaları ve faaliyetleri ile bilinen bir dernek olduğuna dikkat çeken Genel Sekreter Görüm, yeni yönetimin de bu başarılı bir çizgide ilerleyeceğinden emin olduğunu söyledi. Kocaeli’nde faaliyet sürdüren hemşehri derneklerinin adeta bir kültür mozaiği oluşturduklarına dikkat çeken Görüm, Kocaeli Trabzonlular Derneği’nin de bu mozaiğin en önemli parçalarından biri olduğunu ifade etti.

Amacımız; Ülkemiz ve İlimiz için Hayırlı İşler Yapmak”

Kocaeli Trabzonlular Dernek Başkanı Dr. Fuat Ayar, Karadeniz kültürünü tanıtmak, kültürel ve sosyal zenginlikleri gelecek nesillere aktarmak için sivil toplum kuruluşu çalışmalarının çok önemli olduğunu söyleyerek, öncelikli amaçlarının Kocaeli, Trabzon ve Türki’ye hayırlı olabilecek çalışmalar sürdürmek olduğunu söyledi. Kocaeli Kent Konseyi’nin sivil toplum kuruluşları üzerindeki önemli ekişine değinen Başkan Ayar, Kent Konseyi’nin Kocaeli için büyük bir zenginlik olduğunu söyleyerek, ortak çalışmalarda ve projelerde yer almaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette, gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi verilirken, planlanan faaliyetler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Diğer Haberler

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

Sık Sorulan Sorular

sss