KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ’A ZİYARET

Kocaeli Kent Konseyi Yönetimi, kısa süre önce Kocaeli Valisi olarak atanarak göreve başlayan Sayın Seddar Yavuz’u makamında ziyaret etti. Kocaeli Kent Konseyi Üyelerinin kendini tanıttığı ziyarette, Kocaeli Valisi Sayın Seddar Yavuz’a görevlerinde başarı temennisinde bulunuldu. Ziyarette, Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar ve Genel Sekreter Gültekin Görüm’e, Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerinden Kocaeli Valiği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Enver Düz, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Kocaeli Barosu Yönetim Kurulu Üyesi Av. Selman Yaray, Genç Kocaelililer Derneği Başkanı Umut Ongül, Genç İşadamları Derneği Başkanı Yusuf Erenkaya, Kadıköy Mahalle Muhtarı Mustafa Akdoğan, Kocaeli Çölyak ve Pku Yaşam Derneği Başkanı Nesrin Atar, Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Gençlik ve Spor Kulübü Üyesi Selçuk Çakır, Kocaeli Kent Konseyi Emekli Meclisi Başkanı Halil Atay, Kadın Meclisi Başkanı Işıl Bozca ve Engelli Meclisi Başkanı Ufuk Koçak eşlik etti.

Ziyarette konuşan Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Adnan Uyar, Vali Yazvuz’u tebrik ederek, yeni görevlerinin başta kendileri olmak üzere, Kocaeli ve ülkemiz için hayırlı olmasını dilediğini iletti. Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerinden olan Kocaeli’nin daha da gelişmesi, huzurlu ve mutlu bir kent olması için, kentin tüm dinamiklerinin var gücüyle çalıştığını ifade eden Başkan Uyar, Kocaeli Kent Konseyi olarak, en büyük hedeflerinin Kocaeli’nde yaşayan vatandaşlar ile yerel yönetimler arasında köprü vazifesi görmek olduğunu vurguladı. Kocaeli Kent Konseyi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren meclis ve çalışma grupları aracılığı ile, kentteki tüm sivil toplum kuruluşları ile iletişim ve etkileşim halinde olduklarını söyleyen Başkan Uyar, Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin destekleri ile, görevlerini en iyi ve titiz bir şekilde yerine getirmeye çalıştıklarını belirtti.

Kocaeli Kent Konseyi’nin çalışmalarının anlatıldığı ziyarette, Kocaeli Valisi Sayın Yavuz, kenti ve kentte yaşayanları ilgilendiren her türlü sorunun çözümünde ve üretilecek yeni projelerde Kocaeli Valiliği olarak Kocaeli Kent Konseyi ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi. Vali Yavuz, ziyaretlerinden dolayı Kocaeli Kent Konseyi Yönetimine teşekkür etti. Kocaeli Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyelerinin Vali Yavuz’a tebriklerini iletmeleriyle devam eden ziyaret, iyi dilek ve temennilerle sona erdi.

Diğer Haberler

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ YÜRÜTME KURULU TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TOPLANDI

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ’NE 7.000 MASKE TESLİM EDİLDİ

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

10.000 MASKE DİKİLDİ, HEDEF 50.000

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

ÜCRETSİZ VE SERTİFİKALI E-TİCARETE BAŞLIYORUM EĞİTİMİ

KOCAELİ KENT KONSEYİ BÜNYESİNDE YENİ MAHALLE HALK MECLİSİ KURULDU

KOCAELİ KENT KONSEYİ BÜNYESİNDE YENİ MAHALLE HALK MECLİSİ KURULDU

Sık Sorulan Sorular

sss